Gréckokatolícka církev
farnosť Presvätej Bohorodičky Ochrankyne Košice - Nad jazerom

Kontakt:  email: farnost.nadjazerom@grkatke.sk

Novinky

 Čo sa pripravuje v našej farnosti

Fotogaléria


Fotogaléria

Články


Aktuálne (21)
Archív (13)
ZAMYSLENIE (2)

 

 

 

   

 

 

PODPORTE NÁS!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ZVEREJNENIE ZMLÚV 


 

tlačová kancelária konferencie biskupov Slovenska
TK KBS - domov

Týždeň po 24. nedeli po ZSD (4.11. - 11.11.2018)


vytlačiť-Týždeň po 24. nedeli po ZSD (4.11. - 11.11.2018)

4

NE

24. NEDEĽA PO PAŤDESIATNICI

Náš prepodobný otec Joannikios Veľký.

Svätí mučeníci Nikander, myrský biskup, a Hermaios, presbyter.

7. hlas

  8.00 – sv. liturgia (cirkevnoslovanska)

10.30sv. liturgia

 

15.00 – večiereň

5

PO

Svätí mučeníci Galaktión a Epistéma.

17.30 - sv. liturgia a panychída

( + o. Jozef, Oľga, Andrea a ostatní s rod.; r. Čečkova )

( + Michal; r. Ďurinova )

 

6

UT

 Náš otec svätý Pavol Vyznávač, konštantínopolský arcibiskup.

17.30 – sv. liturgia a panychída

 ( + z rodiny Györgyovej )

 

 

7

ST

Tridsiati traja svätí mučeníci z Melitíny.

Náš prepodobný otec Lazár Divotvorca,

17.00 – sv. spoveď   

17.30 - sv. liturgia a panychída

( * Ján, Katarína, Jaroslav s r., Ingrid s r.; r. Kocurekova )

18.30 – Veľká večiereň

8

ŠT

 Zhromaždenie k veľvojvodcovi Michalovi a ďalším beztelesným silám.

 

ODPORÚČANÝ SVIATOK

  8.00 – sv. liturgia (cirkevnoslovanska)

moleben k sv. archanjelovi Michalovi

 

17.30 – sv. liturgia

 moleben k sv. archanjelovi Michalovi

9

PI

Naša prepodobná matka Matróna.

Prepodobná Teoktista z ostrova Lesbos.

17.00 – sv. spoveď   

17.30 – sv. liturgia ( * Marta, Mária, Róbert, Katarína, Róbert , Pavel, Michaela; r. Prihodova )

( + Michal; r. Šimkova )

10

SO

Svätí apoštoli Erast, Olympas, Rodión a spoločníci.

  8.00 – sv. liturgia

 ( + z r. Popovičovej a z r. Zimovej )

( * Alexander s rod.; r. Mackova )

17.30 – Veľká večiereň

11

NE

25. NEDEĽA PO PAŤDESIATNICI

Svätí mučeníci Ménas, Viktor a Vincent. Náš prepodobný otec a vyznávač Teodor Studitský.

8. hlas

  8.00 – sv. liturgia (Zbierka na podporný fond KE)

10.30sv. liturgia (Zbierka na podporný fond KE)

 

15.00 – večiereň